Skocz do zawartości

Dojazd Z Newark Do Nyc


agagausia

Rekomendowane odpowiedzi

HEj,

poraz pierwszy przylatuje na lotnisko NEWARK NJ i za bardzo sie nie orientuje jak dojechac do NYC.

Szukalam informacji na stronie lotniska ale srednio z informacjami na ten temat.

CZy ktos z was tez przylatywal na newark i wie jak dojechac??Dzieki z gory za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HI

Zalezy gdzie do NY , wysiadziesz na grand centralu i co dalej - taksowka , metro, .

Hm mysle ze jesli nie znasz NY to podroz z newarku do danego adresu moze czasem byc dluzsza niz lot samolotem.

Napisz gdzie miejwiecej w NY i sprawdz ceny komunikacji jesli beda zblizone do mojej taryfy to moze lepiej wynajmij mnie odbiore i zawioze pod drzwi , gdzie wskazesz adres . Jesli chcesz do gdzies dalekiego punktu NY to ja biore ok 50-55 usd z dowozem pod dom .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dojazd z Newark do NYC to koszt okolo 50 dolarow (taksowka) plus czasami bardzo duzo czasu gdyz czesto sa korki.

Acela odjezdza z Newark Airport railrod station

czyli przemieszczasz sie tylko na stacje odjazdow pociagow co jest tuz i omijasz caly kociol nowojorski

Mozecie wzac pociag do miasta ale

IMO

to nonsens bo newark jest jakoby po drodze z miasta wiec po co sie cofac

Ale to moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...