Skocz do zawartości

Czy był ktoś w Jackson Hole w stanie Wyoming?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy chodzi o Jackson WY-83001 :?:

Jeżeli tak, to przejżyj >>> http://www.jacksonhole.com/faq/transportation-faq.html

Informacje o pracy >>> http://www.jacksonhole.com/info/emp.international.asp

p.s.

Dlaczego chcesz jechać z Denver , Colorado ?

Dystans do pokonania = 523 mile .

Bliżej jest z Salt Lake City , Utah :!:

Dystans do pokonania = 307 mil .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za linki, ale przeglądałem je juz dziesiątki razy. :lol:

chodzilo mi raczej o jakies praktyczne rady osób, które tam były.

wiem, że z salt lake city można dotrzeć do jackson bez problemu (jest nawet specjalna linia autobusowa), niestety mam bilet lotniczy do denver i właśnie stamtąd będę musiał się desantować do Jackson. tak wygląda sytuacja. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jesli był ktoś w Jackson w WY niech napisze jakie wrażenie zrobiło na nim to miasto. Może jakieś ciekawostki rady? Jak tam jest z pracą? Może ktoś wie jak sie tam dostać autobusem z Denver (Greyhoundy tam nie dochodzą)?

Pozdrawiam. :lol:

Heyka

Byłem tam w zeszłym roku na W&T i też telepaliśmy się z Denver szarym psem którego nie polecam bo jak wracaliśmy to nas okradli na dworcu. Najlepiej jest lecieć z Denver do Salt Lake lot możesz sobie zarezerwować już teraz a potem z Salt Lake busem do samego Jackson przystanek w centrum nieopodal K-marktu. Obiecaliśmy sobie tak to w tym roku załatwić. Kolejny pomysł to lot z Denver do Jackson (lotnisko jest jakieś 10 mil od miasteczka) ale jest mało lotów bo za[beeep]aste lotnisko -ludzie tak latali. Trzecie rozwiązanie to wynajęcie samochodu na lotnisku w Denver ale bez karty kredytowej (wypukłej) zapomnij. Obeszliśmy wszystkie wypożyczalnie, mieliśmy gotówkę ale nic z tego. Jakby co zapraszam na priva GG6939550. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

bylem jeden dzien przejazdem takze w zeszlym roku wracajac z Parku Yellowstone. Wlasciwie nie wiele wiecej moge dodac, niz to co powiedzieli inni. Super widoki (Park Grand Teton tuz obok) westernowy klimat miasteczka, duzo pubow, restauracji. Co warto wiedziec - samo miasto nieduze ale po zanim na ranczach mieszka mnostwo bogatych amerykanow. Wiec na pewno dobre pieniadze w knajpach.

Niestety fala meksykanow powoli tam dociera wiec z praca pewnie coraz gorzej.

Oglolne wrazenie, bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...