Skocz do zawartości

San Francisco - Gdzie Na Zdjęcia, Zwiedzanie


darek_ds

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To mój pierwszy post na forum, więc witam i dziękuję za tę kopalnię wiedzy na temat podróży do USA. Wszystko już załatwiłem, bilet już mam... tylko w drogę... Mieszkać będę w okolicy San Francisco - w miasteczku Lafayette, a że jestem fotoamatorem moje pytanie dotyczy miejsc, które warto by odwiedzić w okolicy, coby trochę fajnych ujęć narobić. Sam trochę szukam, ale podpowiedzi ułatwią sprawę....

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z Oakland Hills a konkretnie z lokalnego cmentarza, jest najpiekniejszy widok na cala Bay Area, oczywiscie z panorama SF w tle. Cala Bay Area jest fotogeniczna, no moze z wyjatkiem Oakland, El Cerrito, Richmond - krajobrazowo to takie nasze brzydkie Slaskie masteczka i miasta, co ciekawe to porownianie z ust loalsow z Bay Area, ktorzy na Slasku pare razy byli. Okolice Lafayette i bardziej na wschod, sa bardzo zielone i pagorkowate, jest tam co fotografowac. Oczywiscie NorthBay, czyli za mostem GG, tam gdzie gowno nie smierdzi, Sausalito to piekne miejsce na uwiecznienie na fotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...