Skocz do zawartości

Data Wyjazdu - Pilne


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie jaka mam wpisac date wyjazdy skoro nie znam dokaldnie czytalam ze moge wpisac np czerwiec/lipiec tylko jak w tym formularzu ds 156 to zrobic skoro przy dacie sa konkretne okienka : dzien, miesiac( pasek do rozwijania w ktorym sie wybiera miesiac) i rok ... jak to napisac aby bylo czerwiec/lipiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA WLASNIE CHCE LECIEC JAKOS PO 20 CZERWCA NO ALE WROCIC CHCE POD KONIEC SIERPNIA WIEC JAK WPISZEW POWIDZMY 20 CZERWIEC I DLUGOS POBYTU 2 MIESIACE TO BEDE MUSIALA WRACAC 20SIERPNIA? JAK TO JEST JAK NP ZNOWU WPISZE 30 CZERWIEC A BEDE CHCIALA POLECIEC 25 CZERWCA TO WIZA DOPIERO WAZNA JEST OD 30 TAK JAK MAM WPISANE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie.. Wiza jest ważna od dnia rozmowy z konsulem do czasu aż ona upłynie, czyli jak np. rozmowę z konsulem masz np. 20 maj to wizę będziesz miała od 20 maja do czasu jej upłynięcia, a kiedy ona upłynie zależeć będzie od konsula :( Rozumiesz już..? Ja wpisałem na formularzu, że chcę lecieć na 7tygodni w odwiedziny do siostry i nawet się mnie nie zapytał nic na ten temat, a wizę oczywiście dostałem bez problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...