Jump to content

Data Wyjazdu - Pilne


Recommended Posts

Zastanawiam sie jaka mam wpisac date wyjazdy skoro nie znam dokaldnie czytalam ze moge wpisac np czerwiec/lipiec tylko jak w tym formularzu ds 156 to zrobic skoro przy dacie sa konkretne okienka : dzien, miesiac( pasek do rozwijania w ktorym sie wybiera miesiac) i rok ... jak to napisac aby bylo czerwiec/lipiec?

Link to comment
Share on other sites

JA WLASNIE CHCE LECIEC JAKOS PO 20 CZERWCA NO ALE WROCIC CHCE POD KONIEC SIERPNIA WIEC JAK WPISZEW POWIDZMY 20 CZERWIEC I DLUGOS POBYTU 2 MIESIACE TO BEDE MUSIALA WRACAC 20SIERPNIA? JAK TO JEST JAK NP ZNOWU WPISZE 30 CZERWIEC A BEDE CHCIALA POLECIEC 25 CZERWCA TO WIZA DOPIERO WAZNA JEST OD 30 TAK JAK MAM WPISANE?

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie.. Wiza jest ważna od dnia rozmowy z konsulem do czasu aż ona upłynie, czyli jak np. rozmowę z konsulem masz np. 20 maj to wizę będziesz miała od 20 maja do czasu jej upłynięcia, a kiedy ona upłynie zależeć będzie od konsula :( Rozumiesz już..? Ja wpisałem na formularzu, że chcę lecieć na 7tygodni w odwiedziny do siostry i nawet się mnie nie zapytał nic na ten temat, a wizę oczywiście dostałem bez problemów :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...