Skocz do zawartości

Sierpien - Floryda


Flacha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W sierpniu wybieram sie do USA. Lece do Newark skad jade do Waszyngtonu gdzie mam zapewnione noclegi. Potem wybieramy sie w 5 osob + 3 letnie dziecko samochodem na Floryde. I teraz moje pytanie gdzie na florydzie sie zatrzymac zeby bylo to fajne miejsce i dobry punkt wypadowy do zwiedzania florydy. Slyszalem duzo dobrego o polskich motelach w Palm Beach i Fort lauderdale ale nie wiem ktora miejscowosc byla by bardziej odpowiednia. Chcialbym zwiedzic NASA, Disney World i moze Orlando, Key West, cos zwiazanego z Indianami i co tam jeszcze bedzie mozna zobaczyc ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna zabawa jest w Orlando-masz tam kilka parkow,wodny,disney,adventure,i filmowy.W tym Adventure bylam ja i zabawa jest swietna-placisz za wejscie jednorazowo i korzystasz z wesolego miasteczka jest duzo atrakcyjnych karuzel czy mini rollercoster dla takiego malego 3 latka!Niestety nie moge powiedziec wiele o disney parku ale jak wiadomo zabawa bedzie przednia w kazdym z nich,nawet w filmowym znajdziesz sie w sali gdzie dookola otacza Cie swiat Disneya...sa to filmy 3D.

Ja bylam w malym miasteczku Jacksonville i plaze sa piekne ale moj partner zwiedzil i Key West,Miami oraz Nasa-jesli chodzi o zwiedzanie Nasa to konieczny jest samochod.Osrodek ten to nie byle co,sa tam nawet ulice bo to wszystko jest ogromne.Duzo zwiedzania,mozna poleciec na ksiezyc-wirtualnie;)

W Miami polecam oceanarium-orki skaczace-fajna zabawa.

Dodam jeszcze jedna fajna sprawe-w drodze szosa ku Orlando sa bagna przepiekne i warto zatrzymac sie byscie nie przegapili-widok wylegujacych sie aligatorow....niezapomniana sprawa.Moge wyslac mail ze zdjeciami moimi z Orlando,plaza Miami,plaza Jacksonville,Nasa,oceanarium w Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

South Beach - cudowne, najcudowniejsze plaże na Florydzie:) Miami Beach - świat równie pięknych plaż, restauracyjek, sklepów! Polecam rejs statkiem wycieczkowym. Poza tym polecam przejażdżkę autem wzdłuż wybrzeża od Palm Beach od Key West. Oczywiście, że warto jechać do końca klucza wysp! Co prawda biednie tam i kury po ulicach chodzą (klimat polskiej wsi)...ale nigdzie nie ma piękniejszego zachodu słońca i tylu atrakcji wodnych dla turystów (tanio!!!). Poza tym warto zrobić sobie zdjęcie przy najdalej wysuniętym punkcie, z którego jest 90mil do Kuby, a w porcie stoją promy giganty! Nie można pominąć Parku Narodowego Everglades...po prostu nie można...ten klimat, ta pustka dookoła, ten brak drzew - to trzeba zobaczyć. No i prawdziwi Indianie tu zamieszkują. A Cape Canaveral to nie pół dnia zwiedzania, a cały dzień. Polecam również Lion Country Safari - nie ma drugiego takiego zoo! To także trzeba zobaczyć. Flamingo Park - tu piękne zdjęcia. Lece w tym roku z mężem na miesiąc miodowy na FL...jeszcze tyle do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...