Skocz do zawartości

Dojazd Z Bostonu Do Ny I Inne


dragoslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety wszystko na ostatnia chwile musze zorganizowac dojazd z Bostonu do Elizabeth City

Elizabeth City lezy w NC , 50 mil na polodnie od Norfolk i Virginia Beach.

Sprawa wyglada tak ze jest problem z dojazdem , z tego co wiem tylko Greyhound jezdzi ale tylko raz dziennie z Norfolk do EC .

1 opcja

Amtrakiem z Bostonu do Norfolk. Greyhound do EC odpada bo jedzie wczesniej. I zostaja podobno dosyc drogie opcje jak Taksowka i jakis prywatny przewoznik , koszt od 80 dolcow za glupie 50 mil :/ . Moze ktos zna jakies inne opcje , naprawde nie ma zadnych innych autobusow?? , innego taniego transportu?? Amtrak mi odpowiada tylko ciezko jzu z Norfolk sie dostac moze lapac stopa??

2 opcja

Lot Samolotem z NY jest o 9,45pm . Tyle za ja ląduje o 2pm w Bostonie i nie mam pojecia czy zdąze . Wiadomo ciezko przewidziec czy czasem nie bedzie jakiegos opoznienia , pozatym pierwszy raz lece samolotem wogole i nie mam pojecia jak to wszystko wyglada , ile czasu trwa opuszczenie lotniska i wogole. W sumie 7godz i 45min z Logan airport do JFK. Lot kosztuje 69dolarow

Nie wiem co zrobic ?? , chcialbym zeby to wyszlo tanio.

Mam jeszcze jeden problem. Mam alergie i potrzebuje leku Allertec albo jakiegos odpowiednika . Potrzebuje wziasc 8 paczek po 7 tabletek . Moge miec problem na lotnisku?? Potrzebuje tego. Do tego jakies witaminki i cos na przeziebienie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...