Skocz do zawartości

Szukam Chętnych Na Wspólne Zwiedzanie


saber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Lecę do Stanów na przełomie Czerwca i Lipca na wizie turystycznej na 2-3 tygodnie do NJ w okolice NYC. Jestem studentem i mam 22 lata na karku. Będę miał dużo czasu wolnego po 28 Czerwca. Chętnie wybiorę się zgraną paczką na zwiedzanie wschodniego wybrzeża. Nie jest to mój pierwszy wylot do Stanów, widziałem już NYC, Waszyngton, Chicago i preferowałbym jakieś inne miejsca.

Jestem otwarty na propozycje, nie mam jeszcze konkretnych planów jakie miejsca chciałbym zobaczyć a bilet lotniczy kupuje na dniach. Mam już wizę turystyczną i mój wyjazd jest pewny. Szukam też takich osób, które na pewno w tym czasie lecą do US i wiedzą czego chcą.

Myślałem o wypożyczeniu samochodu na jakiś dłuższy czas i wytyczeniu sobie jakiejś fajnej trasy do zrobienia. Jeżeli z takiego dłuższego wypadku nic miałoby nie wyjść z jakiegoś powodu, nie widzę przeszkód żeby wyskoczyć gdzieś na krócej.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany - dajcie znać tutaj na forum. Można mnie też znaleźć na gadu pod 51.32.38

Pzdr

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...