Skocz do zawartości

Hostel/ Hotel/ Pokój Na Dwa Tygodnie W Nyc


losiek_bp

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Na początek wiem, że jest sporo tematów na ten temat ( ;/) ale w zasadzie nie dowiedzialem sie z nich niczego co byłoby mi potrzebne. Poszukuję pokoju dla 3 osob (ewentualnie jednego dla 2 i jednego dla 1), ale za każdym razem jak znajdę jakiś w rozsądnej cenie, to po przeczytaniu opinii wszystkiego się odechciewa. W jednym temacie zaproponowano Bowerys Whitehouse, opinie spowodowaly, ze z ciekawości wrzucillem to w youtube i to co zobaczylem odebralo mi mowe... SYf to malo powiedziane. No i w zasadzie wszędzie jest mowa o bed bugsach co mnie przeraża. W związku z tym, czy jesli chce znaleźć nocleg za w miare przyzwoita cene to skazany jestem tylko na coś takiego? Może macie jakieś sprawdzone hostele, które możecie polecić?

I drugie pytanie z tym związane. Czy Polacy, którzy wynajmują pokoje na okres wakacji mogą przystawać na coś takiego, że ja im płace za pokoj za caly miesiąc a zostaję 2 tygodnie? Bo to wychodzi o wiele taniej niż hostele / hotele. Czy generalnie takie wynajmowanie pokojów odnosi się do dłuższego czasu?

Z góry dzięki wielkie za wszelaką pomoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, to jest NYC jedno z droższych miejsc jeżeli chodzi o spanie. I tutaj musisz zdecydować co jest dla Ciebie ważniejsze czy spanie na Manhattanie (wszędzie blisko i bezpiecznie można wracać w nocy do domu) czy też gdzieś dalej pod miastem (dużo taniej ale wszędzie daleko i podróżowanie w nocy nie jest zbyt przyjemne).

Nie określiłeś budżetu ale do 100 USD na Manhattanie raczej trudno znaleźć coś „normalnego”, zdecydowanie łatwiej coś ok. 150 USD pamiętaj iż zwykle ceny są podawane netto i należy je powiększyć o podatek oraz opłatę miejską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłam 2 lata temu w Bowery Whitehouse i osobiście polecam ten hostel! co prawda jak mnie taksówka wysadziła pod ich wejściem to troche zbladłam :) z ale z perpsektywy czasu musze przyznac ze miejscówka była naprawde ok. Po pierwsze ŚWIETNA lokalizacja - prawie idealnie w centrum manhatanu ( łatwo dotrzec zarówno do górnego jak i do dolnego manhatanu), po drugie ma naprawde klimat i mam stamtąd fajne wspomnienia, a co do syfu to mysle ze dla osoby która przybywa tam na kilkanaście dni i w zasadzie tylko tam spi ( tak jak ja) bo w reszte dnia uprawia turystyke - to nie ma az takiego bólu! poza tym nie widziałam tam zadnego robaka! Acha i cena jest wyjątkowo niska jak za taką lokalizację (trzeba pamietac ze do wynajęcia pokoju potrzebna bedzie karta kredytowa - do okazania jako zabezpieczenie pokrycia kosztów pokoju - boksu - jak zwał tak zwał:)) ! Prosze sie ponadto nie zrazać dziwnymi panami kręcącymi sie po holu :) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ogladałem filmik na youtube z Bowery's Whitehouse to masakra, pomijając sufit, a w zasadzie jego brak, powyrywane ze scian miejsca na zamykanie drzwi, klitki takie ze wjada dwie torby to zeby dostac sie do lozka trzeba skakac... i naprawde nie bylo robactwa?

A jak kwestia łazienek? bo jade z siotra i jak większy syf to dla niej moze byc niesympatycznie (dla mnie tez, dla niej wiekszym stopniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku w Bowery. Polecam to miejsce osobom, które jadą do NYC pozwiedzać a nie siedzieć w hotelu. Łazienek nie ma w pokojach - są na korytarzach, ale codziennie wszystko myte więc naprawdę w porządku. I wielki plus - świetna klima :)

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...