Skocz do zawartości

17 Latek Samotnie W Usa...


Chudy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, jaki iż jest to mój pierwszy post na tym forum :)

Lecąc w wieku 15 lat do USA musiałem jeszcze na lotnisku przedstawić notarialnie poświadczoną zgodę rodziców na wjazd do kraju. Jeśli się nie mylę ta restrykcja jest tylko dla osób <16 lat - mógłby ktoś doinformowany to potwierdzić ? Jest to niewątpliwie dodatkowy wydatek do kosztów naszego wyjazdu....

Do sedna :

Niedługo kończę 17 lat i planuje wybrać się do NYC, zarobiłem troszkę $$$ a podróże w parze z lotnictwem to moja największa pasja (to tak w ramach OT :( ). Moje pytanie jest następujące, czy osoba w tym wieku może samodzielnie podróżować, i czy nie będzie problemów z przekroczeniem granicy amerykańskiej ? Bardzo dużo latam po Europie i jak dotąd NIGDZIE nie miałem kłopotów, ale Europa to nie Ameryka dlatego wolę się doinformować trochę w tej kwestii :D ...

Jeśli ktoś może odpowiedzieć na moje pytania będę bardzo wdzięczny !

Wizę oczywiście mam ważną :D

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę o takim czymś.. Sam jak miałem 15lat byłem w USA i nikt się mnie nawet nie zapytał o jakąś zgodę, bez problemów było.. Teraz również mam prawie 17 lat i lecę do NY w środę, więc myślę, że nie powinno być problemów z przekroczeniem granicy USA po raz kolejny samotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...