Skocz do zawartości

Gdzie Najlepiej Wypożyczyc Szamochód?


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mam takie pytanie jak to wygląda w praktyce.. ile się płaci depozytu.. ubezpieczeń itd

ja nie mam prawka amerykańskiego tylko polskie ew. international czy nie dopłaca się czegoś wtedy ? chciałem wypożyczyć na stronie, ale tam pojawia się pytanie o numer prawa jazdy.. (stan w którym wypożyczam to NJ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktyce jesli placisz karta kredytowa to czesto nie musisz kupowac opcji Collision Damage waiver i Theft Protection a to znaczny koszt. Musisz sprawdzic czy twoja karta kredytowa to pokrywa.

Wiele ubezpieczen jest opcjonalnych, my zawsze bierzemy w Alamo roadside plus, na wypadek zatrzasniecia czy zgubienia klucza, holowania itp. Warto patrzec na special offers i wtedy mozna trafic na fajna okazje.W tym roku Midsize SUV wypozyczylismy o ponad 200USD taniej niz w zeszlym roku compact. A w zeszlym roku tez nam sie fajnie trafilo, bo wzielismy sobie hybryde i jezdzac po gorach sporo zaoszczedzilismy na benzynie. Goly samochod Midsize SUV wyniosl nas 120usd a z ubezpieczeniem bez CDW 342USD na tydzien.

Dopytaj sie czy Twoja wypozyczalnia wypozycza na karte debetowa jesli nie masz kredytowej. Jesli tak to jakie sa zasady, czy np. trzeba okazac bilet powrotny. Jesli kierowca ma ponizej 25lat tez jest drozej. Generalnie wszystko powinienes znalezc na stronie i jesli dokonasz rezerwacji to w przypadku solidnej firmy tyle powinni sciagnac z Twojej karty, bez zadnych ukrytych kosztow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

My wypożyczaliśmy w Enterprise w Las Vegas. Mieliśmy Polskie prawo jazdy oraz polską kartę kredytową (Alior Bank). Zarezerwowaliśmy przez neta. Opłata się zgadzała z tym, co było na stronie, tylko trzeba było dodać jakieś $25 ubezpieczenia (dziennie) i $10 za młodego kierowcę (dziennie) i wszystko było super. Nawet nie zablokowali żadnej kasy na karcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dwa razy wypożyczałem samochód z Enterprisa i jestem zadowolony. Jako że miałem Karte jedynie Debetową w Wells Fargo Bank to pobrali 200F zaliczki którą oddali po zwróceniu auto, więc nie ma problemu.

Dodatkowo, przyjadą do Ciebie pod dom, żeby Cie podwiesić do biura i to za darmo.

Ogólnie olecam firmę, i jak bym miał jeszcze raz wypozyczać to bez żadnych obaw z tej firmy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...