Skocz do zawartości

Nocleg Na Dnie Grand Canyonu


jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

w okolicach połowy lipca będziemy w okolicach Grand Canyonu.

W związku z tym, że zamierzamy pozostać tam ze 3 dni, zaplanowaliśmy również zejście na dno kanionu i jeden nocleg.

Czy ktoś ma może jakąś propozycję noclegu na dnie kanionu ? Może nawet jakieś konkretne namiary na rezerwacje noclegu ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mowisz o Phantom Ranch rezerwacje robi sie na rok do przodu, tak jak i wiele innych.

Zejscie na dno kanionu to rozkosz dla turysty ale takich chetnych jest miliony w ciagu roku. Gdyby

zezwolono wszystkim o kazdej porze dnia i nocy tam schodzic do zadeptano by na smierc Grand Canyon

dlatego trzeba robic rezerwacje na 6-13 miesiecy naprzod.

tu masz linki do odpowiednich stron.

http://www.nps.gov/grca/

http://www.grandcanyonlodges.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gal,

więc możliwości noclegu na dnie kanionu raczej nie bedziemy mieli :-(

a masz może lub inny forumowicz, jakąś konkretna propozycję na nocleg w ciekawym, niekoniecznie komercyjnym miejscu nad GC.

Raczej myślę o południowej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, jeśli wracałeś do Flagstaff na nocleg to prawdopodobnie przemieszczałeś się samochodem osobowym?

Znajomi sugerowali wynajęcie dwóch camperów - 2 x 4 osoby.

Powód to brak konieczności szukania noclegów w okolicy Parków Narodowych oraz brak dodatkowej opłaty za zwrot campera w miejscu innym niż wynajęcie.

Jesteś w stanie to potwierdzić ?

Ja natomiast nie jestem pewien czy takim kolosem można dojechać w pobliże ciekawych miejsc ? Ale może się mylę, słyszałem, że USA to kraj dla leniuchów i wszędzie można dojechać samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...