Skocz do zawartości

Anybody From White Lake, Michigan ? Najlepiej Studenci :)


allstar

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ! Jestem z white lake, michigan przyjechałam niedawno do USA odwiedzić rodzinkę i w związku z tym że ukończylam w tym roku lo planuję rozpocząć naukę w collegu. Niestety znam tu bardzo mało osób a już szczególnie w moim wieku (18 l.) a chciałabym kogoś poznać w wakacje. Jeśli ktoś jest chętny aby wymienić doświadczenia, albo zwyczajnie pogadać - bardzo chętnie ! Najlepiej byłoby gdyby był to ktoś z "sąsiedztwa" albo okolic :-) pinkystar18@hotmail.com Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

Witam w Great Lakes State

jestem w MI od czterech lat. przyjechalem w trakcie polowy jedynastej klasy HS a teraz jestem w trakcie ostatniego semestru w HFCC.

do tej pory mieszkalem w Deraborn ale od tego roku w Southfield( okolo 30mli od White Lake)

Jesli potrzbujesz informaci albo chcesz pogadac to chetnie pomoge(tez bylem w tej sytuaci;)

Od czwartku bende pare dni nad Silver Lake i Traverse City wiec pewnie tylko na cell phone sie dodzwonisz.( postaram sie wyslac numer na twoj email)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...