Skocz do zawartości

Practical Training Z Ccusa Czy Almatur?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Forumowicze!!!:)

Czy ktoś z Was korzystał może z pośrednictwa CCUSA lub Almatur wyjeżdżając na training?

A może inny pośrednik, którego możecie polecić? Jeśli macie jakieś informacje o tych biurach, proszę napiszcie. Głównie chodzi mi o program training, ponieważ jeśli chodzi o wyjazd typu W&T to sama osobiście mogę polecić CCUSA,bo z nich korzystałam. Jednak nie wiem jak to wygląda z praktykami, a formalności jest na pewno dużo więcej:(

Napiszcie proszę co sądzicie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Forumowicze!!!:)

Czy ktoś z Was korzystał może z pośrednictwa CCUSA lub Almatur wyjeżdżając na training?

A może inny pośrednik, którego możecie polecić? Jeśli macie jakieś informacje o tych biurach, proszę napiszcie. Głównie chodzi mi o program training, ponieważ jeśli chodzi o wyjazd typu W&T to sama osobiście mogę polecić CCUSA,bo z nich korzystałam. Jednak nie wiem jak to wygląda z praktykami, a formalności jest na pewno dużo więcej:(

Napiszcie proszę co sądzicie.

Pozdrawiam

Dobre pytanie, ja zastanawiam sie nad firma Foster. Bede sledzil temat. A gdzie Ty wyjezdzasz? Ja do NY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...