Skocz do zawartości

Migacz Travel - Internship


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim,

Zalozylem tego posta w momencie kiedy wyjazd do stanow konkretnie na Marco Island wydawal sie byc pewny. Korzystałem z usług firmy MIgaczTravel z siedzibą w Szczecinie. Jak już wcześniej pisałem, miałem jechać na Florydę na Marco Island. Niestety okazało się że biuro MIgaczTravel jest biurem zupełnie niekompetentnym i służy do wyłudzania pieniędzy. Nie będę pisał o perypetiach, z którymi przyszło mi sie borykać w każdym razie ciągle jestem w Polsce i walcze z Migaczem w sadzie o odzyskanie pieniędzy. Pani Baśka Migacz (właścicielka i jak się okazuje jedyna osoba pracująca w firmie) kasy nie chce oddawać bo zbyt łatwo do niej przyszła. W każdym, razie uważajcie i radzę nie korzystać z tego biura. Zresztą Migacz już conajmniej raz została ukarana za swoje praktyki (125.Decyzja z dnia 25.06.2008 r. (Nr RGD-24/2008) o uznaniu praktyki za naruszającą zbiorowe interesy konsumentów i stwierdzeniu

zaniechania jej stosowania w sprawie z urzędu przeciwko przedsiębiorcy Barbarze Migacz, prowadzącej działalność gospodarczą

pod nazwą Agencja Turystyczna MIGACZ TRAVELwSzczecinie)

http://wiadomosci.stargard.com.pl/nowosc,p...encje,2839.html

Poniewaz nie przeszla mi jeszcze zupelnie ochota zwracam sie z prosba o udzielenie informacji, ktore biuro zalatwia wyjazdy na internshipa badz training program. Slyszalem o FOSTER, czy jest ktos kto juz korzystal?

Bede wdzieczny za info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...