Skocz do zawartości

Jakie Pytania Na Lotnisku W Ny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nie mogę znaleźć tego tematu więc postanowiłem napisać nowy . Może kiedyś się komuś przyda . Otóż podczas lotu z Warszawy do new yorku doleciałem z lekkim opóźnieniem przypuszczam że było to spowodowane brakiem pasa na lotnisku . Odrazu po lądowaniu udałem się w kolejkę , po dłuższym oczekiwaniu zostałem wskazany do okienka 23 (green cart) ponieważ przy każdym stało po kilka osób . Podszedlem dałem zaproszenie i czekam , na początku nie rozumiałem co ten człowiek do mnie mówi ale nie panikowalem bo słyszałem ze to jest najważniejsze  Poczekałem chwilę i spytał sie mnie ponownie na ile chcę tutaj zostać , odpowiedzialem ze na 3 miesiace , nastepnie co chce tutaj robic i do kogo jade , odpowiedziałem że do (cioci) nie była to moja ciocia więc miałem utrudnione zadanie , skłamać mu prosto w oczy i mieć nadzieje ze nie wyłapnie na komputerze tego że moj ojciec mieszka w tym samym mieszkaniu na innym piętrze . Po chwili kazał mi przystawić oko do kamery i dał mi kartkę, dostałem pobyt na 6 miesięcy  I mam takie pytanie , jakie pytania mogą być mi jeszcze zadawane , planuje przyjazd do USA na ferie zimowe . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmmm tez mialam samolot o prawie 2 godz opozniony :) ale na szczescie poszlam jako druga do rozmowy ;D urzednik pytal sie mnie do kogo przylecialam, co bede robic ;D pytal tez czy zamierzam wrocic do PL, czy isc do szkoly w USA ;D (skonczylam gimnazjum) ;) potem wzieli mnie na jakas kontrole, ale o tym juz pisalam w innym watku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...