Skocz do zawartości

Prosze O Porade!


jagoda_m

Rekomendowane odpowiedzi

hej, bardzo chcialabym zwiedzic stany, bylam juz chyba na kazdym kotynencie poza Ameryka polnocna.

Zastanawiam sie czy problemem przy dostaniu wizy turystycznej moze byc fakt ze nie posiadam stalego zatrudienia? Mam 27 lat, 2 wlase mieszkania, jedno z nich wynajmuje studentom i to wlasnie na razie moje zrodlo utrzymaina. Mam troche oszczednosci, poza tym moja rodzina ma b.dobra sytacje finansowa. Prosze poradzcie mi czy mam szanse na wize w tej sytuacji, moje spotkanie z konsulem juz za tydzien!!!!!!!Dzieki, Jagoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda... bo nikt Ci nie powie, że masz szanse albo i nie..

Są ludzie co pracują w firmach od kilkunastu lat, dobrze zarabiają. Dodatkowo mają tu rodziny i nie zamierzają emigrować, a co im konsul powie. "Psikjo mi, visi Pan/Pani dzisiaj nie otrzyma".

Nie ma reguły, czy ktoś kto jest zatrudniony albo i nie wizę otrzyma.

Dla niego może to być powód, że nie masz stałej pracy, dla innego Konsula to może nie stanowić problemu w przynaniu promesy.

Idź a się dowiesz, tylko w taki sposób możesz to sprawdzić.

Ja sama niby w dobrej sytuacji, a niestety nie udało się ;-)

Trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, bardzo chcialabym zwiedzic stany, bylam juz chyba na kazdym kotynencie poza Ameryka polnocna.

Zastanawiam sie czy problemem przy dostaniu wizy turystycznej moze byc fakt ze nie posiadam stalego zatrudienia? Mam 27 lat, 2 wlase mieszkania, jedno z nich wynajmuje studentom i to wlasnie na razie moje zrodlo utrzymaina. Mam troche oszczednosci, poza tym moja rodzina ma b.dobra sytacje finansowa. Prosze poradzcie mi czy mam szanse na wize w tej sytuacji, moje spotkanie z konsulem juz za tydzien!!!!!!!Dzieki, Jagoda

Brak stalej pracy nie przemawia na twoja korzysc. Moga byc dodatkowe inne pytania nawet o dokumenty wynajmu czy akty wlasnosci wiec przygotuj sie na wszystko.

POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...