Skocz do zawartości

Zwiedzanie Kalifornia/nevada Wrzesień


woda007

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

szukam współtowarzyszy do zwiedzania Kalifornia (SF, LA) + Las Vegas + Grand Canyon + parki. Będę w SF 8 września wieczorem, lot powrotny do PL mam 19, z SF.

Wynajmuje auto i planuje zatrzymywać się w budżetowych hotelach. Ogólny plan zwiedzania mam, ale jestem gotowy na zmiany i sugestie :)

Emai: woda007@gazeta.pl

Pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci zebys zwiedzil se San Diego. Przejechalem duzo po Kaliforni, zwiedzilem duzo USA i w mojej opini San Diego to najladniejsze duzo miasto do *zwiedzania* nie tylko w CA ale i w calym USA (potem wg mnie by bylo Chicago, Las Vegas, Nowy Jork). Poczytaj po amerykanskich stronach turystycznych i przekonasz sie ze zadne miasto nie oferuje tyle atrakcji co San Diego. San Francisco tez jest ladne chociaz mi zupelnie nie przypadlo do gustu? Los Angeles tez jest sliczne, ale San Diego jest o wiele wiele dostepniejsza, latwiejsza w przejechaniu wersja LA (plaze, port, centrum oddalone od siebie o 10-15minut) i moim zdaniem o wiele wiele ladniejszym miastem od LA czy SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...