Skocz do zawartości

kto ju? ma znalezioną prace ...???


Rekomendowane odpowiedzi

witam!

mam takie pytanie kto jest w programie Campamerica i ma juz znalezioną prace (ale nie poprzez targi tylko normalnie poprzez AIFS)??? i kiedy sie zg3osi3 do programu???

dzieki za ka?de info!!!

pozdrwaiam!!! :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jestem w programie Camp America. Podanie u kolsuntanta z3o?y3am pod koniec listopada. Pracodawca sam przes3a3 mi oferte pracy na emila pod koniec lutego. Gdy zgodzi3am sie na jego oferte przes3a3 te informacje do CA w Warszawie. Teraz czekam na umowe.

Nie by3am na ?adnych targach pracy.

Pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz fajnie!

bardzo wcześnie sie zglosi3aś! a jaką date wpisalas przy wylocie na camp? ja narazie czekam! duzo zakreslilas prac tam na drugiej stronie? jak masz gg to mozemy pogadac?

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Wczoraj wlasnie dostalam informacje ze znaleziono nam pracodawce.(Camp Robin Hood, NH) Dokumenty skladalismy gdzies w styczniu, chyba nawet pod koniec miesiaca. Ale nie martw sie ze jeszcze nic nie ma dla ciebie-prawie wszyscy znajomi co jezdzili w tamtym roku oferty pracy dostawali dopiero pod koniec maja. Nasza koordynatorka twierdzi ze nas tak szybko wzieli, bo mielismy dobre referencje, ciekawie napisane zyciorysy, dolaczone fotki itp. Udanych wakacji zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...