Skocz do zawartości

Lufthansa


Pioti

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. lecę w przyszłym tygodniu na ord z krakowa lufthansa przez monachium. na przesiadke mam prawie 4h wiec sie nie martwie. ale z powrotem przez frankfurt, gdzie mam tylko 40 minut żeby zdązyć na samolot do kraka. przylatuje też lufthansa do frankfurtu, a w dodatku 747, więc martwię się po pierwsze czy zdąże na kolejny samolot do polski, apo drugie o swój bagaż....watpie, by wyladowali jambo jeta w 40 minut i przetransportowali moj bagaz tak szybko do kolejnego samolotu...... ;( miał ktoś wcześniej podobną sytuacje?? help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. lecę w przyszłym tygodniu na ord z krakowa lufthansa przez monachium. na przesiadke mam prawie 4h wiec sie nie martwie. ale z powrotem przez frankfurt, gdzie mam tylko 40 minut żeby zdązyć na samolot do kraka. przylatuje też lufthansa do frankfurtu, a w dodatku 747, więc martwię się po pierwsze czy zdąże na kolejny samolot do polski, apo drugie o swój bagaż....watpie, by wyladowali jambo jeta w 40 minut i przetransportowali moj bagaz tak szybko do kolejnego samolotu...... ;( miał ktoś wcześniej podobną sytuacje?? help

Wiekszosc linii lotniczych dba o wyloty/wloty na czas, bo za opoznienia przestoje placi sie kary i to wysokie

Powinienes zdazyc

niemniej spoznienia sie zdarzaja i czasem gina walizki po drodze.

Nie wazne

Nie martw sie na zapas bo nie masz na to wplywu a i nie pomoze to w zaden sposob

Mysl pozytywnie i w droge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...