Skocz do zawartości

Lot Air France 02.09.2009r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanko - lecę do NY na JFK 2 września 2009r. o godzinie 15.45 z warszawy do Paryża liniami Air France (przylot 18.10 wylot do USA 19.10).

Mam tylko godzinę na przesiadkę - czy ktoś leci w tym samym terminie? Czy z 2F na 2E jest daleko i czy można dobiec piechotką czy należy czymś jechać?.

Pozdrawiam

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leciałam Air France na JFK 14 sierpnia 2009. Wczoraj wróciłam do Polski. Też miałam godzinę na przesiadkę. Z 2F na 2E jest kawałek drogi. Idzie się na piechotę, zgodnie z tablicami informacyjnym. Trzeba iść szybko, to zdążysz bez problemu, choć po drodze będą kolejki. Najpierw będzie po drodze odprawa paszportowa, a potem dokładna kontrola bagażu podręcznego. Przejście piechotą + sprawdzania trwają 30-45 minut. Myślę,że nie powinnaś mieć problemu,żeby zdążyć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Czesc :)

Kiedys mialam sie przesiadac na lotnisku Charles de Gaulle ale znalazlam lepsze polaczenie ale moze przyda ci sie to co mam na temat tego lotniska . Tu sa dokladne mapy lotniska i kazdego z terminali kliknij tylko na odpowiedni terminal :)

http://www.aeroportsdeparis.fr/ADP/fr-FR/P...-Des-Terminaux/

Mam nadzieje ze pomoglam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...