Skocz do zawartości

Atlantic City stan New Yersey !!!


Pati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Jadę pierwszy raz w życiu do USA, z programu W&T do Atlantic City w NY (praca na basenach) i mam pytanko: Czy ktoś już tam był i pracował na basenach? Jak wygląda ta praca? Poszukuje kontaktu z ludźmi, którzy już tam byli i mogą co nieco doradzić :D

Dzięki z góry za jakiekolwiek info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze pati. ja co prawda nie byłem w atlantic city ale mam tam paru znajomych którzy juz tam są albo wybierają się w wakacje. troche mi opowiadali na temat tego miasta i chętnie z tobą pogadam.także wybieram sie do atlantic w te wakacje.mam nadzieje ze wylatuje 31 maja bo mam taki termin rezerwacji samolotu ale czeka mnie jeszcze rozmowa w ambasadzie. wierze że wszystko będzie dobrze i może sie spotkamy tam...pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati a masz już rezerwacje na somolot? ja lece 31 maja.linie lotnicze: alitalia.z przesiadką w mediolanie. bilet jest najtańsz jaki znalazłem. a to przeciez wakacje. z tego co wiem są jeszcze miejsca a wykupienie rezerwacji jest do 29 kwietnia. to jest lot na JFK.w atlantic city nie ma lotniska. jest jakieś 3 godziny jazdy samochodem. po mnie przyjeżdzają koledzy z atlantic samochodem więc możemy Cie zabrać...Bo jeżeli tam nigdy nie byłaś to z NEW YORK nie jest tak łatwo sie dostać. jak będziesz miała chwilke to sie odezwij na gg. wysłałem ci na prywtną wiadomość. tylko ja tak od razu nie odpowiem bo nie mam internetu ale często jestem na necie i na pewno odczytam twoją wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Wysłałam Ci moje gg na prywatną wiadomość. Jeszcze nie mam konkretnego terminu wylotu, wiem tylko tyle że będę pracować tam na basenach jako prawdopodobnie ratownik :D może któryś z Twoich znajomych tam pracuje?? Napisz w jakich godzinach mniej więcej jesteś na gg to pogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !!!!!!!!!!

MAM WIZE :)

Dostalem wize po ciezkich przeprawach z konsulem. Powiem wam jak wybieracie sie dopiero na rozmowe moja rada tak nie idzcie do okienka gdzie jest mlody pal....t. Gosc sie chyba dopiero uczy nie kapuje ze u nas mozna studiowac na licencjacie a pozniej gdzie indziej np uzupelniajace studia magisterskie a wogole jak sie nie ma jeszcze umowy to jako adres pracodawcy podaje sie adres CIEE i ten mlot tego nie rozumial. Dopiero przyszedl jakis drugi i mu wytlumaczyl takze jezeli nie czujecie sie na silach jezeli chodzi o jezyk to omincie go.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM WIZE :lol:

Dostalem wize po ciezkich przeprawach z konsulem. Powiem wam jak wybieracie sie dopiero na rozmowe moja rada tak nie idzcie do okienka gdzie jest mlody pal....t. [/b]

SUPER !!!!

Gratuluje i na pewno skorzystam z Twojej rady.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...