Skocz do zawartości

Książki Do Sat I I Ii


Cyryl

Rekomendowane odpowiedzi

Interesują mnie książki do SAT I i SAT II z: math (I & II), biology i chemistry. Słyszałem, że jest jakaś książka, w której są napisane kilkaset trudnych słówka (i chyba zwrotów) występujące w SATcie, ale nie znam tytułu. Czy opłaca się kupować oficjalne informatory CollegeBoard? Właśnie, polecacie jeszcze jakieś inne książki do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie książki do SAT I i SAT II z: math (I & II), biology i chemistry. Słyszałem, że jest jakaś książka, w której są napisane kilkaset trudnych słówka (i chyba zwrotów) występujące w SATcie, ale nie znam tytułu. Czy opłaca się kupować oficjalne informatory CollegeBoard? Właśnie, polecacie jeszcze jakieś inne książki do tego?

www.amazon.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

ja zdawałam co prawda GRE ale to podobny egzamin i polecam materiały Barron's. do GRE mieli np rewelacyjne flash cards z trudnymi slowami i zadaniami z matmy. Miałam też ksiązki z Kaplana ale zdecydowanie lepiej uczyło mi się z Barron's. Przy zakupie zwracaj uwagę na rok wydania - ja np kupiłam taniej książkę sprzed 2 lat i nie było tam kilku typów zadań, które pojawiły się na teście.

dużo materiałów ściągnełam z sieci np http://gre-tofel-downloads.blogspot.com/se...label/DOWNLOADS

Bardzo też podobała mi się książka Barron's 1000 słów pojawiających się na GRE czy jakoś tak.

tutaj możesz poćwiczyć trochę

http://www.bestsamplequestions.com/

niestety niewiele mogę powiedzieć o materiałach polecanych przez ets. jedyne z czego skorzystałam to symulator testu (przysłali mi po zarejestrowaniu) i muszę powiedzieć, że był bardzo miarodajny (tj podobny wynik osiągnęłam na egzaminie).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...