Skocz do zawartości

Wyjazd Do Pracy...


agamk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dawna marzy mi się wyjazd do USA, i mam pytanie do Polaków mieszkających w Stanach, mianowicie- jakie są szanse wyjazdu, nie mając tam nikogo znajomego? czy jest szansa znalezienia pracy w pomocy społecznej (czy nie wiem jak sie tam to nazywa), opiece osoby starszej, czy coś w tym stylu? jeśli mam takie wykształcenie, pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedz, może byc nawet brutalna prawda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Po pierwsze musisz chyba sobie zdac sprawe ze legalnie pracowac mozesz tylko na W&T .... To nie Unia Europejska wiec nie masz co liczyc na legalna prace tak w skrocie mowiac, nie wspominajac o tym ze bez znajomych tutaj na starcie oj ciezko to sobie wyobrazam :) tymbardziej pierwszy raz w kraju o ktorym wiesz naprawde tylko tyle ile poczytasz w internecie i zobaczysz w TV to nic dobrego nie wrozy, jezeli nie chcesz sie rozczarowac, plakac i miec kupe nerwow to napewno nie wybieraj sie do USA w celach zarobkowych tymbardziej podejmojac nie legalna prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...