Skocz do zawartości

W Paszporcie Razem Z Wizą Mam Jakąś Kartkę - Po Co Ona Jest?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie.

Dostałem wizę, paszport przysłano mi kurierem. Oprócz wizy w paszporcie przypięto mi zszywaczem kartkę, na której w języku polskim podana jest informacja o typie wizy, o tym co mi wolno a co nie, o numerach telefonu do konsulatów itp. Niby to ważne ale czy ja tę kartkę muszę mieć w paszporcie? Czy mogę ją wypiąć?

I przy okazji - na paszporcie, na okładce naklejona była naklejka kurierska z numerem przesyłki. Jak ją odkleiłem to został ślad po kleju i teraz nie wygląda to za ładnie. Czy mogą się do tego przyczepić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...I przy okazji - na paszporcie, na okładce naklejona była naklejka kurierska z numerem przesyłki. Jak ją odkleiłem to został ślad po kleju i teraz nie wygląda to za ładnie. Czy mogą się do tego przyczepić?

Na ogół staram się nie być złośliwy, ale tym razem "wymiękłem" :)

Może podczas podchodzenia do Immigration zacznij się jeszcze biczować i śpiewać Bogurodzicę. Wtedy na pewno nie zwrócą uwagi na ślad po kleju. Po prostu od razu wezwą psychiatrę.

Nie mogłem się powstrzymać. Klej rozwalił mnie doszczętnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak juz calkiem w temacie nie drazni Was to, ze np. po ubieganiu sie o wize paszport ma dziurki po zszywaczu i to najgorsze, ze jest to strona z orzelkiem, ja nie chce tutaj zgrywac patrioty, ale mnie to osobiscie denerwuje, ze tak sie nie szanuje jakby nie patrzec symboli narodowych,

moj paszport po kilku wizytach w ambasadzie USA wyglada nienajlepiej - ciekawe jakby tak amerykanski paszport zszywaczem potraktowac na przejsciu granicznym :)

- ten smieszny klej to juz zupelnie odrebna historia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...