Jump to content

W Paszporcie Razem Z Wizą Mam Jakąś Kartkę - Po Co Ona Jest?


Recommended Posts

Witam, mam pytanie.

Dostałem wizę, paszport przysłano mi kurierem. Oprócz wizy w paszporcie przypięto mi zszywaczem kartkę, na której w języku polskim podana jest informacja o typie wizy, o tym co mi wolno a co nie, o numerach telefonu do konsulatów itp. Niby to ważne ale czy ja tę kartkę muszę mieć w paszporcie? Czy mogę ją wypiąć?

I przy okazji - na paszporcie, na okładce naklejona była naklejka kurierska z numerem przesyłki. Jak ją odkleiłem to został ślad po kleju i teraz nie wygląda to za ładnie. Czy mogą się do tego przyczepić?

Link to comment
Share on other sites

Karteczka przypieta do paszportu jest tylko informacja.

Mozesz ja odczepic lub jak masz taki kaprys zostawic-bez znaczenia.

Co do kleju pozostalego po naklejce-nie martw sie absolutnie.

Przyjemnego pobytu w US i bys w zyciu mial tylko takie zmartwienia;)

Link to comment
Share on other sites

...I przy okazji - na paszporcie, na okładce naklejona była naklejka kurierska z numerem przesyłki. Jak ją odkleiłem to został ślad po kleju i teraz nie wygląda to za ładnie. Czy mogą się do tego przyczepić?

Na ogół staram się nie być złośliwy, ale tym razem "wymiękłem" :)

Może podczas podchodzenia do Immigration zacznij się jeszcze biczować i śpiewać Bogurodzicę. Wtedy na pewno nie zwrócą uwagi na ślad po kleju. Po prostu od razu wezwą psychiatrę.

Nie mogłem się powstrzymać. Klej rozwalił mnie doszczętnie...

Link to comment
Share on other sites

a tak juz calkiem w temacie nie drazni Was to, ze np. po ubieganiu sie o wize paszport ma dziurki po zszywaczu i to najgorsze, ze jest to strona z orzelkiem, ja nie chce tutaj zgrywac patrioty, ale mnie to osobiscie denerwuje, ze tak sie nie szanuje jakby nie patrzec symboli narodowych,

moj paszport po kilku wizytach w ambasadzie USA wyglada nienajlepiej - ciekawe jakby tak amerykanski paszport zszywaczem potraktowac na przejsciu granicznym :)

- ten smieszny klej to juz zupelnie odrebna historia :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...