Skocz do zawartości

Studia Artystyczne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

bardzo interesują mnie studia artystyczne-chodzi o dwa kierunki: malarstwo i projektowanie ubioru. Czy ktoś orientuje się, które uczelnie mają dość możliwy poziom i jak dokładnie tam wygląda sprawa z płatnościami, stypendiami itp, żeby jakoś dało się utrzymać. Z góry dziękuję za wszystkie informacje, nawet te najmniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoły możesz poszukać tutaj http://colleges.usnews.rankingsandreviews.com/best-colleges

nie wiem o jakim poziomie studiów myślisz - BA,MA? Jeśli chcesz studiować na wizie - nie licz na stypendia. Generalnie na tym poziomie studiów nie ma wiele stypendiów dla obcokrajowców, acz może kierunki artystyczne maja jakieś specjalne programy dla wyjątkowo utalentowanych. Musisz pytać w szkołach.

Płaci się zazwyczaj osobno za każdy semestr.

A no i jak chcesz na wizie studenckiej tu być musisz z góry pokazać na koncie kase na 1 rok studiów. Albo musisz mieć sponsora z kasą.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

W AHE wiedzę teoretyczną i praktyczną przekazują nam profesjonaliści w swoich dziedzinach. Traktują nas jak równorzędnych partnerów, inspirując do twórczej pracy. Na tej uczelni dużo się dzieje, nasze Centrum Sztuki Patio jest organizatorem znanych w całej Polsce imprez artystycznych i wystaw. Już będąc studentem mam szansę aktywnie uczestniczyć w takich wydarzeniach, jak FotoFestiwal czy Łódzkie Biennale Sztuki.

Podsumowując, AHEw Łodzi zapewnia swoim studentom wspaniałą atmosferę, duże zaplecze warsztatowe, ale przede wszystkim świetna zabawa połączona z nauką i tworzeniem artystycznej wizji Twojego świata.. ;)) :ph34r:;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...