Skocz do zawartości

Na lotnisku w USA podczas powrotu nie oddałem formularz I-94


zimny__lbn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Ostatnio wracajac z USA, rowniez nie zabrano mi I-94. Wyslalem te karteczke do Kentucky, zgodnie z instrukcjami na stronie ambasady USA. Normalnym listem, nawet nie poleconym. Dodalem do tego krotki liscik z opisem, ze mi tego nie zabrano, moj adres, e-mail, telefon. W rok po tym zdarzeniu ubegalem sie o wize turystyczna. Naturalnie zabralem kopie tego I-94. Urzednik o nic nie pytal, wydal wize na 10 lat :)

Mniemam, ze doszlo a w systemie odnotowano, ze juz nie jestem w USA, hehe!! Z calym plikiem Twoich dokumentow nie powinienes miec najmniejszego problemu z dostaniem wizy. Jednakze lepsza opcja byloby, abys poczekal, dajmy na to miesiac, az to wszystko tam dojdzie i wklepia to w system.

Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja mialam taka sytuacje. Nieswiadoma, ze musze I94 oddac, a nikt mi go nie zabral, polecialam z tym do POlski. PO 3 latach poszlam do ambasady, nadal nie wiedzac, po co mam ta biala karteczke, a caly czas mialam ja w paszporcie. W ambasadzie sobie ja zabrali, a wize dali mi na 10 lat, takze problemu z dostaniem wizy nie powinno byc moim zdaniem. Ale mialam juz problem na granicy USA bo mnie bardzo maglowali, ale tak szczerze, to do tej pory pewnosci nie mam, czy to przez nieoddane I94 czy przez cokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...