Skocz do zawartości

Jaki Program Będzie Odpowiedni?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ukończyłem SGH na Finansach i Bankowości (magistr) i Stosunki Międzynarodowe (licencjat).

Jednak interesuje mnie coś innego, a mianowicie programowanie i ogólnie praca w IT.

W programowaniu jestem dosyc dobry i cały czas się kształcę (samodzilnie) więc myślę że pracodawcę w Stanach potrafię znaleźć (z czasem).

Obecnie pracuję przez internet jako "freelancer" głównie z Amerykanami.

Mam kilka pyta odnośnie programów.

1. Wyjazd z zaproszeniem do pracy - załóżmy, że będę miał pracodawcę (więm, że nie jest to takie łatwe, ale załóżmy).

Czy to, że mój dyplom nie zgadza się z tym, co zamierzam robić będzie miał jakieś znaczenie dla otrzymania wizy?

2. Wyjazd na Internship - ten sam problem - czy zgodność kierunku studiów z pracą w Internshipie jest istotne?

3. Jeśli chodzi o staż pracy - na podstawie jakich dokumentów to się liczy? Wkrótcę założę firmę jednoosobową dla świadczenia usług programistycznych - czy to będzie się liczyło jako staż?

Czy wpisy na stronach dla pracy zdalnej się liczą? Czy potrzebne jakieś papierowe dokumenty?

Pozdrawiam.

Leonti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...