Skocz do zawartości

Myrtle Beach 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jako kto pracowaliscie ?

Ja w tym roku zastanawiam sie mam 2 super fajne oferty, jedna z okolic LA , druga z Jersey City, ale zawsze chcialem poleciec jako ocean lifeguard, jedyna sensowna akcja jaka widzialem to wlasnie MB - mozesz cos powiedziec o miescie wiecej niz da sie wczyczytac na stronkach ? Jak tam z klubami i ogolnie zyciem poza praca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a z jakiego biura masz te oferte?

Oferty nie mam, Burroughs&Chapin, firma, w której pracowaliśmy jest również sponsorem. Niestety kontaktowałem się z nimi wczoraj i powiedzieli, ze w tym roku nie prowadzą WAT :)

Ja pracowałem w Deli- robiłem kanapki, frytki, drinki, które tam też sprzedawałem. Praca lekka $8 za godzinę.

Jeżeli chodzi o miasto to jest bardzo fajne!

Odpowiadając na pytanie o klubach: pełno klubów, bo to duży kurort (3 na wschodnim wybrzeżu), jest co robić, zawsze możan iśc na plażę, jest gorąco (40 stopni celsjusza plus duża wilgotność), jest dużo sklepów: BestBuy, CircuitCity, Ross, TJmax itp, duża galeria handlowa, Wal Mart, niskie podatki w SC, pełno knajp i hoteli, park wodny, nascar speed park (gokarty), oceanarium, kino imax, stadion baseball'a, stadion football'u, pełno pół golfowych, lotnisko i wiele wiele innych rzeczy. W porównaniu z innymi miejscowościami w USA, które miałem okazję odwiedzić, to to miasto jest naprawdę ładne, czyste i zadbane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze apropos ratowników w MB, to oni zarabiali kilka razy więcej niż przeciętni studenci. Wynagrodzenie mieli podobne, ale dostawali jeszcze napiwki za leżaki, jeżeli była to plaża przy lepszym hotelu oraz wypożyczali te leżaki na lewo i zdołali zarabiać $800 tygodniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...