Skocz do zawartości

Kupowanie na eBay w USA i nie tylko


tojan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Co z gwarancją na sprzęt kupowany w USA (na EBay)? Kumpel mi powiedział, że trzeba dopłacić, żeby działała poza USA. Wiecie jaki to koszt? Chciałabym ta kupić aparat fot. ...

Pozaa tym, proszę Was o wszelkie info i doświadczenia związane z kupoiwaniem na eBay w USA. Czy dużo wynosi koszt przesyłki? Czy jest zależny od miejsca czy też, tak jak w Polsce tylko od wagi paczki? Co z ubezpieczeniem paczki? Czy mam prawo wyboru, która firma ma dostarczyć paczkę? Którą najlepiej wybrać? Kurier? Odpowiednik Poczty Polskiej? Dajcie znać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z gwarancją na sprzęt kupowany w USA (na EBay)? Kumpel mi powiedział, że trzeba dopłacić, żeby działała poza USA. Wiecie jaki to koszt? Chciałabym ta kupić aparat fot. ...

co do gwarancji to jest tak - niektorzy producenci daja gearancje na caly swiat, niektorzy tylko na usa/kanade... tak samo my tu mamy - niektorzy daja tylko na europe. trzeba sprawdzic indywidualnie kazdy produkt jaka ma gwarancje i jaka jest mozliwosc dokupienia ten wersji europejskiej - jezeli w ogole jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...