Skocz do zawartości

Czy ktos jedzie do CT, Mystic!!!


irka

Rekomendowane odpowiedzi

ja byłam turystycznie..miasteczko wiesz jak kazde...ocean niedaleko..w sumie to nie wiem co chcesz wiedziec i nie iwem czy bede umiala ci odpowiedziec bo bylam przelotem samochodem:) jest tam park wodny, oceanarium i lodz podwodna do zwiedzenia w bazie wojskowej...troche turystow z tej okazji co wiecej ..hmmm nie wiem..nie podpowiem Ci jak sie pouszac ani z mieszkaniem tez ci nie powiem...poza tym ze niedaleko sa kasyna dwa najwieksze wiec ludzie jezdza stamtad zwiedzac to misteczko, pelno sklepow z pamiatkami i takie tam...mam gdzies nawet jakies gazety o tym miejscu dla turystow przewodniki po ang ale w tej chwili nie iwme gdzie to jest..tam moze jest wiecej..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracowalem w Mystyk przez 3 miesiace w 2003 w Hotel Mariott, ogolnie to dziura jest, bez samochodu ciezko bo komunikacji nie ma w sumie, kasyna rzeczywiscie sa w okolicy, naprawde ogromne ale kiczowate strasznie. Studentów z Polski w Mistyk , New London i Norwich pelno. Drugi raz tam bym nie pojechal bo nudna okolica strasznie... ocean blisko tylko ze wiadomo to Nowa anglia a nie floryda wiec... polecam pizze z Mistyk. Jest taki film nawet z Julią Roberts Mistyk Pizza to o tym miasteczku wlasnie, a, i tak samo daleko do boston co do NYC. W niedziele wszytkie sklepy monopolowe sa zamkniete i puby w tygodniu tylko do 24.00 a weekendy to do 2AM- wiec troche zwala. Malo imprezowa okolica. Życze powodzenia niemniej...

Pozdro

Tomius

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...