Skocz do zawartości

Podatek 2009


ldygas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Tak było w zeszłym roku, z tego co pamiętam. Nie sądzę żeby coś się zmieniło w nowym roku podatkowym. Jednak w moim przypadku samodzielne rozliczanie było zdecydowanie mało opłacalne!! Korzystając z firmy dostałem zwrot czterokrotnie większy. Oczywiście mogło się zdarzyć, że to ja jakieś błędy zrobiłem podczas wypełniania druków, mimo że współpracowałem z instrukcją obsługi;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja korzystałem z usług zwrotpodatku.pl. Mają bardzo korzystne stawki i szybko załatwiają sprawy! W zeszłym roku aplikowałem w marcu, a kasa już była w maju na koncie amerykańskim, wysyłają także czeki jeśli ktoś konta w stanach nie posiada! Na PW podzielę się kodem rabatowym, jeśli ktoś zainteresowany:))

pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mozna zlozyc dokumenty o zwrot podatku ? NA 99% jestem pewna ze tak jak w tamtym roku pracodawca nie wyślę mi W2 ( w tamtym roku wyslal W2 studentom na ich adresy amerykanskie :-/) wiec chce sie rozliczyc z ostatniego paychacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dokumenty możesz złożyć w każdej chwili i jeśli wiesz że są małe szanse na otrzymanie W2 przez pracodawcę to możesz rozliczać się z ostatniego paychecku. Możesz ewentualnie skontaktować się ze swoim pracodawcą i zapytać czy jest możliwość wysłania W2 via e-mail... Ja w ten sposób otrzymalem swoje W2, bo jak zwykle gdzieś zaginęły...

pozdrawiam

Kiedy mozna zlozyc dokumenty o zwrot podatku ? NA 99% jestem pewna ze tak jak w tamtym roku pracodawca nie wyślę mi W2 ( w tamtym roku wyslal W2 studentom na ich adresy amerykanskie :-/) wiec chce sie rozliczyc z ostatniego paychacku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...