Skocz do zawartości

Alaska 2010 - Togiak


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
hej .

wraz z koleznka wybieram sie w te wakacje na alaske.. pierwsza wplata uiszczona..

co do TWojego pyt. na czysto przy slabym sezonie bedziesz jakies 3-4 tys do przodu po 35 dniach pracy .. ( patrzac na zeszle lata ) najlepiej polecam CI wejsc na str. www.alaskawat.pl i umowic sie z tym kolesiem odpowiedzialnym za to.

jedzie ktos z Poznania ?

Hej:) Lecę na Alaskę( Togiak) 21 czerwca z Warszawy jest ktoś kto ma wylot w tym samym terminie? Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę na Alaskę po raz pierwszy, pewnie pod koniec czerwca. Dokładnej daty jeszcze nie znam, bo zdecydowałem się dziś. Jeśli ktoś tez jedzie i chciałby się 'przyczepić' zapraszam ;) bo samemu to troche smutno :) gg: 3169166, tel. 692-566-287

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku w PPT (naknek) sezon byl nieciekawy, po 2,5tygodniach zaczeli odsylac 1 transport z ludzmi do Anchorage.. i tak po kolei, ja pracowalem 3tyg na czeku 2000$.a ostatnie z tych dni wygladaly tak ze ryb juz nie bylo i dziennie 8godzin bylo czyszczenia i mycia czego sie dalo. Z praca z rybami jest problem taki ze nigdy nie wiesz na jaki sezon trafisz... jesli bedzie dobry to zarobisz dobrze, a jesli nie to powrot do ANC i szukasz pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...