Skocz do zawartości

Wycieczka nad zatokę Meksykańską


Reachel

Rekomendowane odpowiedzi

RadiFL nie rozumiem twojej ironi! Co w tym smiesznego ze chce jechac nad zatokę meksykańska?? Byc moze mam jakis powod o którym nie wiesz. Myslalm ze moze ktos z Was byl tam i mi pomoze :lol: Bo przeciez zeby dostac sie nad zatokę meksykańska nie trzeba leciec na Floryde, wystarczy dostac sie do Texasu :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co moge jak na dzien dzisiejszy polecic to np www.expedia.com - i tam kliknij na gorze po prawej, zakladke "deals & destinations" - moze tam znajdziesz jakas "inspiracje" ;-) mozesz tam wyszukac np pakiet, albo tylko hotel lub hotel z przelotem itd. sa tam tez rozne promocje itd.

mozesz tez zajrzec na www.travelocity.com i tam na link "vacations".

zawsze na obu stronach jest mnostwo promocji.

zajrzyj tez na www.orbitz.com

moze to Ci jakos pomoze...

jak tylko cos wiecej mi w reke wpadnie na necie, to dam znac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je lece do Teksasu, ale z Polski (a raczej z Frankfurtu) i tez sie zastanawiam co zobaczyc. Wiem, ze bede w Houston i San Antonio-Three Rivers (chyba tak :oops: ) i spedze tam okolo tygodnia. To chyba duzo.

Wiec z checia zapoznam sie z waszymi, jakze cennymi, opiniami i sugestiami.

Pozdrowionka

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je lece do Teksasu, ale z Polski (a raczej z Frankfurtu) i tez sie zastanawiam co zobaczyc. Wiem, ze bede w Houston i San Antonio-Three Rivers (chyba tak  :oops: ) i spedze tam okolo tygodnia. To chyba duzo.

Wiec z checia zapoznam sie z waszymi, jakze cennymi, opiniami i sugestiami.

Pozdrowionka

Wiola

kup przewodnik Pascal'a - ale ten gruby, czarno-bialy w srodku, bez obrazkow - one sa najlepsze - ja zawsze z nich korzystam jak gdzies jade. tam zawsze jest 1000000000 porad i uwag na temat co warto zobaczyc, czego nie, jakich miejsc unikac itd itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...