Skocz do zawartości

Formularz DS156


Rekomendowane odpowiedzi

hej prosze oinstruujcie mnie bo mam zagwostke z wypełnieniem formularza DS156

bo na stronie sa sprzeczne informacje, czy ten formularz jaki mam elektronicznie na stronie ambasady mam wypełnić po polsku?bo jak robie póxniej kontynuuj to pojawia mi sie pdf po angielsku i tak jaby przenosza sie dane do tego pdfa, te dane jakie wpisalam dajmy an to po polsku i wygląda to tak ze mam komendy w pdfie po ang a dane po polsku

wypełniliscie ten wniosek?

dzieki

karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.. tak jak mi radzili forumowicze - formularz wypelniasz po polsku - po prostu nie uzywasz tylko polskich znakow typu ą, ę, ó itp.

w każdej rubryce musisz mieć coś wpisane. ja np w nr sluzbowych czy pagera nic nie wpisalem bo komputer nie przyjmowal wyrazów typu - BRAK, NIE DOTYCZY czy N/A - tylko cyfry - wiec wpisujesz sobie pozniej normalnie dlugopisem. w rubryce z data wyjazdu tez musisz cos wpisac - jak nie wiesz kiedy pojedziesz - zrob tak jak ja - zmysl jakas date.

to ze polecenia w formularzu do pdfu przeksztalacaja sie na angielski to pewnie tylko ulatwienie dla nich. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...