Skocz do zawartości

Orientation Meeting


Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

bylem dzisiaj na OM :lol: o 16:45 w katowickim Heliosie----> wrazenia super :D te dwie Amerykanki sprawialy wrazenie ludzi nie z tego swiata- byly wesole i zartowaly sobie razem z nami :lol:

Ludzie ktorych spotkalem byli mili i otwarci na nowe znajomosci :lol:

Cos mi sie wydaje, ze te wakacje beda interesujace :D

Jesli byl ktos na tym spotkaniu niech wpisze swoja opinie :lol:

P.S.

Dalej nie znam miejsca, do ktorego polece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Też byłem na 13:45.

Spotkanko miłe ale nudne dla jadących 2, 3, 4 raz.

Przynajmniej przed wylotem można było usłyszeć mowę amerykańską :lol:

Zadałem pytanie o karty szeryfa, niezbędną do pracy w kasynie - przy kontakcie z pieniędzmi lub alkoholem - i nie wiedziały !!!

Oddały to pytanie polskiemu szefowi od spraw W&T !!

Sam nie widział dokładnie , mówił, że PRZEWAŻNIE są one płatne i koszt około 20 - 50 $!!

G... prawda! Karty te są płatne - 100 $. Nikt o tym nie wspomina, okazuje się na miejscu, dodatkowy koszt. Bez tej karty nie można pracować jako np. Security Officer, barman, cocktail server itp. Ukryty koszt!

Poza tym momentami to orientation było jak dla dzieci, ale zdażają się takie przypadki że do USA jadą dosłownie "dzieci" które same nic nie potrafią załatwić.

Panie były miłe i w miarę ładne jak na amerykanki :lol: hehe

Ogólnie było ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie na temat, ale pamietam jak dwa lata temu na orientation w Warszawie panie z USA mowily, ze trzeba codziennie brac prysznic, uzywac dezodorantu antyperspiracyjnego, a rano mowic wszystkim dzien dobry z usmiechem. :oops: to bylo chyba takie male szkolenie z roznic miedzykulturowych

nie wiem jak innym, ale mnie bylo troche glupio, ze mowily do nas jak do dzikusow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon mówi...hehe :lol:

Tez bylem na tym spotkanku,ogolnie wszystko fajnie tylko spodziewalem sie troszke wiecej konkretow(jade pierwszy raz).Panie mily ale wsumie to przeczytaly tylko to co jest napisane w ksiazce...

Jestem w szoku ze tak malo osob ma juz prace i wize.Ja juz miesiac temu bylem w Krakowie.Miejmy nadzieje ze wszytskim sie uda :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no debilne amerykanki robily z nas debili grajac w simon says. hehe ale niektorzy mieli z tego niezly ubaw... szkoda ze nie ja.

ogolem nudne, szczegolnie ze wszystko mozna przeczytac sobie w ksiazce.

no jedyne co mnie rozbawilo to what about selling weed

ale ogolnie humor amerykanski i trasktowanie nas jak dzieci nie przypadly mi do gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...