Skocz do zawartości

San Diego Ca 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem się zapytać czy jest ktoś chętny na wyjazd do San Diego w tym roku? Słyszałem, że zebrała się już pewna grupa osób z zamiarem wyruszenia w tamte strony. Ja byłem w zeszłe wakacje w SD, w tym roku też planuję i dobrze by było wiedzieć kto jest chętny na wypad Californii:)) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem się zapytać czy jest ktoś chętny na wyjazd do San Diego w tym roku? Słyszałem, że zebrała się już pewna grupa osób z zamiarem wyruszenia w tamte strony. Ja byłem w zeszłe wakacje w SD, w tym roku też planuję i dobrze by było wiedzieć kto jest chętny na wypad Californii:)) Pozdro

Planuje z kumplem i kolezanka wypad do CA w te wakacje. Jesli mozesz to odezwij sie na gg (6118667).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Sprawa wygląda tak. Teoretycznie jechałbym z opcji Job Hunting (Idependent) natomiast pracę mam i tak już zaklepaną na miejscu. W zeszłym roku jak byłem ze znajomymi to jechaliśmy typowo w ciemno, bez pracy, bez mieszkania. I tak sobie to wszystko pochytaliśmy i pozałatwialiśmy, że osoba u której pracowaliśmy rok temu, spokojnie nas zatrudni i w tym roku. Także opcja programu Independent( bo jest najtaniej) a praca generalnie już jest na miejscu. Jeśli chodzi o biuro z jakiego jechałem to było to CCUSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wam, pisalem juz wczesniej na forum w sprawie kaliforni, wybieram sie do miasta niecale 30 mil od san diego, praca wydaje sie na maxa dobrze platna, mam juz zaplacone za program, rozmowa kwalifikacyjna odbywa sie za tydzien, wiec zeby zalatwic wszystko macie malo czasu. Wiem chyba wszystko co mozna sie dowiedziec na miejscu o wszystkim, jak macie pytanie piszcie pod gg 6092410. pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

jadę z kolegą na job hunting do san diego,bo nasze biuro raczej nam pracy nie załatwi(mimo,że za wszystko zapłaciliśmy),może wie ktoś jak tam sprawa wygląda z pracą,bo mieszkanie chyba będziemy mieli zorganizowane w okolicach Pacific Beach.dajcie znać na mój nr gg 5052646

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...