Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisujesz tak, jak na listach czy czymkolwiek. Jezeli nie ma numerow to wpisz "None", a jezeli nie ma nazw ulic, to jest nazwa miejscowosci poprzedzajaca numer domu, tak? Poprostu kieruj sie logika, bo jakis adres musisz miec pod ktory przychodza listy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz tak, jak na listach czy czymkolwiek. Jezeli nie ma numerow to wpisz "None", a jezeli nie ma nazw ulic, to jest nazwa miejscowosci poprzedzajaca numer domu, tak? Poprostu kieruj sie logika, bo jakis adres musisz miec pod ktory przychodza listy itd.

linijka1

linijka2

Leszno

podkarpackie

37-732

Poland

Numer domu 342.To jest adres.Więc kierujac się logiką ,przy wypełnieniu punktu 15 DS-156 w linijce 2 powinnam napisac nr domu czyli 342,a linijce 1 jak nie ma ulicy to co napisac?Prosze o wyrozumiałość.Z podpowiedzi zrozumiałam ,ze powinnam w linijce 1napisac drugi raz Leszno.Czy tak?Czy zostawic niewypełnioną?Bardzo prosze o odpowiedz.Tak prosty wniosek ,a ja przez brak nazwy ulicy,kierując się wytycznymi co do jego wypełnienia,mam problem,ponieważ zostaje puste pole ,które ma być wypełnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linijka1

linijka2

Leszno

podkarpackie

37-732

Poland

Numer domu 342.To jest adres.Więc kierujac się logiką ,przy wypełnieniu punktu 15 DS-156 w linijce 2 powinnam napisac nr domu czyli 342,a linijce 1 jak nie ma ulicy to co napisac?Prosze o wyrozumiałość.Z podpowiedzi zrozumiałam ,ze powinnam w linijce 1napisac drugi raz Leszno.Czy tak?Czy zostawic niewypełnioną?Bardzo prosze o odpowiedz.Tak prosty wniosek ,a ja przez brak nazwy ulicy,kierując się wytycznymi co do jego wypełnienia,mam problem,ponieważ zostaje puste pole ,które ma być wypełnione.

W polu ulica i numer domu wpiszesz: Leszno 342 lub jak chcesz po amerykansku to napiszesz: 342 Leszno

w polu miejscowosc: Leszno

wojewodztwo: podkarpackie

kod pocztowy: 37-732

panstwo: Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linijka1

linijka2

Leszno

podkarpackie

37-732

Poland

Numer domu 342.To jest adres.Więc kierujac się logiką ,przy wypełnieniu punktu 15 DS-156 w linijce 2 powinnam napisac nr domu czyli 342,a linijce 1 jak nie ma ulicy to co napisac?Prosze o wyrozumiałość.Z podpowiedzi zrozumiałam ,ze powinnam w linijce 1napisac drugi raz Leszno.Czy tak?Czy zostawic niewypełnioną?Bardzo prosze o odpowiedz.Tak prosty wniosek ,a ja przez brak nazwy ulicy,kierując się wytycznymi co do jego wypełnienia,mam problem,ponieważ zostaje puste pole ,które ma być wypełnione.

Tak do ciebie wszelaka korespondencja przychodzi? Ktos pisze na kopercie poprostu:

Twoje Imie i Nazwisko

Leszno

37-732 Polska

a numer domu jest pomijany, czy pod kodem pocztowym wpisuja? Zgodze sie z przedmowca, ze zapewne jest:

Leszno 342,

Leszno

podkarpackie

37-732

Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...