Skocz do zawartości

karta isic


Malaasia

Rekomendowane odpowiedzi

tak ubezpiecza mnie ale na 4miesiace,a ja chcialam sie ubezpieczyc na 5miesiac ,w ktorym planuje podrozowac.Jednym slowem isic bedzie dzialal.Panie z mojego szanownego biura twierdzily ze karta ta jest wazna jedynie przez 3 mies po przekroczeniu granicy USA :roll: .Szkoda slow na zasob ich wiedzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby masz rację Santa, ale jesli ktoś ma kartę, która zapewnia mu ubezpieczenie to nie opłaca się wydawać dodatkowych pieniędzy. Ja również prawdopodobnie będę potrzebowała się ubezpieczyć na miesiąc lub mniej i chyba tez zdecyduję się na kartę tylko, że euro26 bo poza ubezpieczeniem na cały rok ma równiez sporo zniżek, które się przydają (oczywiście w Europie, nie w USA). A koszt pewnie ten sam co miesiąc w PZU (w tej kwestii mogę się mylić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby sa te znizki, ale pomimo ze (nie chwalac sie; to tylko ku informacji ;-)) jezdze bardzo duzo, tylko raz korzystalem z nich -przy zakupie biletu lotniczego 3 tyg temu - a karte euro26 mam juz od 6 lat ;-) ta karta sie przydaje do znizek w europie tylko wtedy, gdy sie jedzie gdzies na wlasna reke, podrozuje pociagami, autokarami, spi sie w schroniskach itd, a jezeli sie jedzie na jakas np zorganizowana wycieczke, to naprawde taka karta jest zbyteczna, a wrecz bezuzyteczna... :-(

czytalas kiedys warunki tego ubezpieczenia? ono jest tylko dobre na "male wypadki" itd - ale nie na pobyt w szpitalu.... a ten jest baaardzo drogi - a ubezpieczenia z tych kart pokrywaja minimalne sumy w takich przypadkach. tez mam euro26, ale oprocz tego zawsze wykupuje ubezpieczenie w PZU. kiedys wyjechalem majac tylko karte euro26 ze soba i do dzis tego zaluje.... :-( no ale w koncu czego oczekiwac od czegos co za caly rok kosztuje tyle co normalne turystyczne ubezpieczenie na niecaly miesiac...... ;-)

Malaasia - wg mnie powinnas sie ubezpieczyc "normalnie" na ten miesiac. wiele nie zaplacisz - kilkadziesiat zlotych, ktore w nie dluzej niz kilka godzin odrobisz w usa.... a przynajmniej bedziesz miala zapewniony zwrot kosztow leczenia nawet w tak glupim przypadku jak podkniecie na ulicy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...