Skocz do zawartości

Work And Travel - Wspominki


Rekomendowane odpowiedzi

hej, a możesz powiedzieć dlaczego wyrzucili Rumuna? to trochę ryzykowne, że mogą sobie tak zwalniać bo wtedy nie wiadomo co robić

Musiał najwidoczniej delikatnie mówiąc lecieć w chuja.

Ja mogę powiedzieć odnośnie sytuacji gdy byłem w drukarni QG , również zwolnili chłopaczka ale to na jego własne życzenie

często się spóźniał zdarzało mu się też nie przychodzić do pracy lub w ostatniej chwili dzwonić i się usprawiedliwiać, nie wspominając

o przychodzeniu na kacu gdy waliło jak z gorzelni /

Zanim został wyrzucony dostawał ostrzeżenia i upomnienia więc nie było tak że bez jakiegoś ostrzeżenia w perfidny sposób wyrzucili

Co do samej pracy w drukarniach, praca bywała bardzo ciężka i okrutnie monotonna , jednak jadąc tam każdy wiedział na co się decyduje za ciężką pracę była godna wypłata;]

Ja na czysto przywiozłem około 10 000$ a bywały osoby które więcej oszczędzały . I nie należałem do osób które jak to czasami z Polakami bywa żywiła się parówkami i tostami przez 4 miesiace ciułając dolar do dolara;p Bawiłem się , co najmniej raz w tygodniu jakiś clubing lub innego rodzaju imprezki to obowiązek był :D

Szkoda że juz do QG nie mozna się wybrać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że juz do QG nie mozna się wybrać :/

Nie ma już QC na WAT? Dobra miejscówka i pieniądz był. $10K? Za moich czasów można było wyciągnąć trochę ponad $4K na miesiąc przy pracy bez ani jednego dnia wolnego. Przez ponad 3 miesiące miałem w QG 3 dni wolnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już QC na WAT? Dobra miejscówka i pieniądz był. $10K? Za moich czasów można było wyciągnąć trochę ponad $4K na miesiąc przy pracy bez ani jednego dnia wolnego. Przez ponad 3 miesiące miałem w QG 3 dni wolnego :)

Nie wiem w jakiej lokalizacji byłeś , ale dokładnie tak jak piszesz jeżeli ktoś pracował to spokojnie wyciągał ponad 4 000$ miesięcznie , Ja w najlepszym miesiącu miałem blisko piątkę. Te 10 000$ które podałem to już na czysto po odjęciu kosztów programu oraz wszystkich wydatków i zabaw będąc w stanach :D

ale QG dobrze płacił podstawa 11$ nadgodziny 16$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja byłem (Lomira 2004) to było chyba $8.75 i $13 nadgodziny, więc 4K to było maksimum. Nie dało się pracować więcej, a pracowało się bo nic innego do roboty w WI i tak nie było. :) Moi znajomi na Alasce wyciągali podobnie ale tam się pracowało 17h/dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja byłem (Lomira 2004) to było chyba $8.75 i $13 nadgodziny, więc 4K to było maksimum. Nie dało się pracować więcej, a pracowało się bo nic innego do roboty w WI i tak nie było. :) Moi znajomi na Alasce wyciągali podobnie ale tam się pracowało 17h/dobę.

Ja pracowałem w Sussex więc przynajmniej blisko Milwaukee i nocne życie istniało ;] podejrzewam że w Lomira problemów z nadgodzinami nie miałeś żadnych , a Sussex bywało różnie ale jeżeli ktoś był kumaty i dobrze żył z Supervisorami to nawet jeżeli w swoim Quadzie nie było chwilowo nadgodzin to można było się wkręcić do innych pobliskich quadów , akurat Ja jeździłem czasami do Pewaukee . Ale przeważnie i tak udawało wkręcić się u siebie , chyba woleli dać nadgodziny pracowitemu Polakowi niż leniwemu murzynowi hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...