Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam taki przypadek iz moj paszport jest wazny do wrzesnia br, natomiast wize dostalem do stycznia 2011. Po przyjezdzie Pan urzednik wbil mi waznosc wizy(I-94) do kwietnia br.

1. CHcialem sie dowiedziec czy na starym paszporcie (nowy wyrobie niebawem) moge podrozowac z ta wiza majac oba paszporty ?

2. Druga kwestia to czy majac jak wspomnialem wize w paszporcie do stycznia 2011, bede mogl spowrotem przyjechac do USA w celach turystycznych np w listopadzie br?. Bo o ile wiem to juz nie bede musial do tego czasu jechac do ambasady tylko kupic bilet tak ?

Dziekuje za odpowiedz

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki przypadek iz moj paszport jest wazny do wrzesnia br, natomiat wize dostalem do stycznia 2011. Po przyjezdzie Pan urzednik wbil mi waznosc wizy(I-94) do kwietnia br.

1. CHcialem sie dowiedziec czy na starym paszporcie (nowy wyrobie niebawem) moge podrozowac z ta wiza majac oba paszporty ?

Tak podrozujesz z dwoma paszportami. Bardzo wazne aby nie przedziurkowali ci strony w paszporcie starym (przy wymianie) na ktorej jest wiza

2. Druga kwestia to czy majac jak wspomnialem wize w paszporcie do stycznia 2011, bede mogl spowrotem przyjechac do USA w celach turystycznych np w listopadzie br?. Bo o ile wiem to juz nie bede musial do tego czasu jechac do ambasady tylko kupic bilet tak ?

Tak mozesz ponownie przyleciec w listopadzie, jezeli wylecisz przed czasem teraz (rozumiem ze przed kwietniem, skoro pobyt masz do kwietnia br.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przebywam w USA ale max do kwietnia gdyz tyle mi wbili na lotnisku.

Chcialem sie raz jeszcze wybrac na 2 miesiace przed koncem wizy w paszporcie czyli w listopadzie br.

Obawiam sie jednak aby nie miec problemow na lotnisku chociazby z tego powodu iz czesto bym podrozowal USA-PL i moga podejrzewac iz pracuje nielegalnie.

Dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Wize w paszporcie mam na rok czasu (od stycznia 2010 do stycznia 2011), natomiast na lotnisku dostalem I-94 na 2 miesiace

2Wiza jest wielokrotnego wjazdu M

Apropo: Na lotnisku zostalem poproszony do osobnego pomieszczenia gdzie zadano mi 20 pytan, co jak i dlaczego. Czulem sie troche jak w wiezieniu gdyz kolo mnie byli sami ciapaci. Nie wiem czemu ale innych wpuszczali normalnie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobyt 2 miesieczny jest lepszy niz polroczny,

wiza upowaznia Cie do kolejnego starania sie o wjazd, ale nikt nie powie Ci czy Cie wpuszcza, czy znowu beda Cie przesluchiwac w osobnym pomieszczeniu, z drugiej strony jesli nic zlego nie zrobiles to czego sie bac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...