Skocz do zawartości

Koszt Wyżywienia W Ny


shawn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam zamiar spędzić trzy tygodnie w Nowym Jorku. Nocleg w hostelu bez wyżywienia.

Mam pytanie, jaki jest koszt dziennego wyżywienia. Chodzi mi o zwykle zakupy na śniadanie i kolację. Obiad jakiś fast food na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Chciałbym jednak dostać jeszcze odpowiedź od kogoś, kto mieszka, bądź mieszkał przez jakiś czas w NY i jaki jest mniej więcej koszt, ile wydawał dziennie na zapotrzebowanie.

15, 20 czy 50$.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego jak co i gdzie zechcesz jesc. Nie mozna powiedziec definitywnie tyle a tyle.

$50 dziennie to porcja pieniezna, ktora pozwoli na elastycznosc czyli super prawdziwy smaczny i zdrowy posilek (no fast food, no dead food all the time) raz dziennie plus reszta, gdzie reszta znaczy inne posilki i przekaski, napoje. Po trzech tygodniach zostanie jeszcze na pewno pare centow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge dodac ze jesli zechce ci sie odwiedzic williamsburg "modne miejsce brooklynu w NYC to polecam http://www.yelp.com/biz/dumont-burger-brooklyn

Nie bedziesz zalowac. Tak jak opinie warte (jedno z) odwiedzenia miejsce na posilek. Za cene warte i smaczne!

Aha nie mam zadnych powiazan z tym miejscem oprocz tego ze bywam w nim (lub restauracji bo maja dwie lokalizacje) bo lubie jedzenie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...