Skocz do zawartości

Go2usa 2010


Rekomendowane odpowiedzi

hej, znalazłam trochę postów na temat Go2usa, ale są one stare 2006,2007 więc może coś się zmieniło od tego czasu i nie są już tacy źli?:) zależy mi na opinii uczestników ostatnich dwóch lat bo go2ua ma ciekawą ofertę pracy i jeśli wierzyć rocznikom 2005-2008 to raczej nie ma się na co nastawiać. Ale może jednak się poprawili:) będę wdzięczna za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja w tym roku korzystam z ich uslug i jak na razie to mi sie nie podoba i bym odradzal. Zapisalem sie na program pod koniec stycznia, bo mieli oferte, ktora inne firmy nie mogly mi zaoferowac, a na ktorej mi zalezalo. Niestety w trakcie procesu okazalo sie, ze pracodawca jednak nie potrzebuje pracownikow i nadal czekam na jakakolwiek inna oferte.

Pozdrawiam,

Szyszynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyszynka, a mozna wiedzieć jaką dostałaś pierwotnie ofertę pracy? bo mi facet z go2usa powiedział, że jak już dostanę pracę to nie ma bata żebym w to miejsce nie pojechała:) oczywiście wiem, że mocno przekoloryzował i chce sprzedać ten produkt ale chodzi mi realne szanse ich wiarygodności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej.Ja z kolegą jadę z go2usa w tym roku i też nic narazie nie mamy znalezionego.Spokojnie czekamy.....ale ile można czekać,jeśli z innych biur ludzie już mają wszystko nagrane.Jak jedzie ktoś w tym roku na zachodnie wybrzeże z go2usa to dajcie znać na mój nr gg 5052646

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...