Skocz do zawartości

Internet Clear


pawel2611_del

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam od jaiegos czasu internet od CLEAR (taki maly czarny box). Kompa mam stacjonarnego i po formacie mam problem aby zainstaliwac to urzadzenie u siebie. Niestety w zestawie nie ma zadnej plyty CD a instrukcja obslugi nakazuje aby wpisac w przegladarce 192.168.15.1 i juz bedzie mozliwosc set up-u naszego brodbandu. Niestety po wpisanu tego adresu wyskakuje mi komunikac iz internet explorer nie moze wyswietlic strony bla bla bla.

Czy jest to jakas zdolna bestia ktora pomozemi to dziadostwo zainstalowac ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz zainstalowanego sterownika do karty sieciowej. Wejdz w start-> ustawienia -> polaczenia sieciowe i zobacz czy masz cos tam. Jesli nie to kliknij na moj kompuiter prawym wybierz wlasciwosc pozniej zakladke sprzet i urzadzenia zobacz tam czy nie masz jakis wykrzyknikow albo znakow zapytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zainstalowanych urzadzeniach mam 1394 Net Adapter a przy zoltym wykrzykniku jest Ethernet Controler i jakies inne PCI adaptery itp.

Ktos mi powie jak zainstalowac karte sieciowa nie majac plyty do niej ?

Pdro

PS. W polaczeniach sieciowych mam 1394 NEtwork COnnections i takie okienko wyskakuje jakby bylo polaczenie z tym ze 0 bajtow przeslanych i odebranych...

rece mi opadaja. HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz komputer oparty na karcie graficznej nVidia GeForce 6150 LE spróbuj zainstalować drivery z tej strony:

http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/win/131263

ściągnij te drivery, zainstaluj wszystkie składniki - powinno pomóc. Jak to nie pomogło to podaj dokładną nazwę komputera, możliwe iż trzeba znaleźć inne drivery do netu.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...