Skocz do zawartości

GO2USA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

  • 7 miesięcy później...

na wyjazd z nimi namowil mnie wiosna kumpel. mieszkam w czestochowie i szczerze mowiac niechetnie sie zgodzilem, bo nie chcialo mi sie jechac do lodzi na interview. wrocilem na poczatku listopada i od razu zadzwonilem z prosba o zarezerwowanie kilku miejsc dla mnie i moich znajomych. i jeszcze jedno, na spotkaniu w ambasadzie w mojej grupie byli ludzie z prawie calej polski. to dosc zaskakujace, bo jak mi wiadomo firma nie ma oddzialow w innych miastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja mieszkam i studiuje w Lodzi. D3ugo wybiera3am i wreszcie zdecydowa3am sie na nich. Zapisa3am sie w tym tygodniu, po drugiej wizycie w biurze. To bedzie mój "pierwszy raz" :wink: Jestem zaskoczona obs3ugą (kawka, herbatka) z pewnością nie robią masówki. Jak dotychszas jestem jak najbardziej za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Byłam ostatnio w stanach z tą firmą. Mogę powiedzieć że wszystkie usługi przez nich świadczone są na wysokim poziomie. Z wyjazdu jestem bardzo zadowolona. W miejscowości w której byłam poznałam wielu wspaniałych ludzi. :) Atmosfera w pracy była bardzo przyjazna, a okolica Aspen , przepiękna i malownicza :wink:

-Madzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...