Skocz do zawartości

wyjazd do Anglii z CCUSA


emil

Rekomendowane odpowiedzi

ccusa dostalo ode mnie ok. 1800 PLN. Za bilet autobusowy zaplacilem 607 do Szkocji i spowrotem. Do tego jeszcze 50 funtow dla WRS.

Mam zamiar przywiezc cos ok. 10000 PLN.

OK, thx. A mozesz powiedziec co bedziesz tam robil i kiedy zlozyles CCUSA swoja oferte itp. bo chce sie wybrac tam za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Ja i mój chlopaczek wybraliśmy opcję together na wyjazd do pracy w Wielkiej Brytanii. Kiedy wpłacaliśmy pieniadze wszystko bylo pięknie i ładnie i zapewniali że wszystko idzie zgodnie z planem. Schody zaczeły się w momencie kiedy zblizała się data wyjazdu a żadnej oferty nie było, żadnego maila, sms czy telefonu nie było. Zwodzili nas przez około 1,5 miesiąca i oznajmili nam w lipcu że lepiej jak zrezygnujemy, oczym dowiedzieliśmy się sami bo my musiliśmy do nich dzwonić co jakiś czas. Jeśli chodzi o zwrot kosztów, to zabrali nam około 30 euro, jako ich koszty manipulacyjne :x Do tej pory nie otrzymaliśmy od nich naszych dokumentów, które im przekazaliśmy. Nie korzystajcie z tej firmy to oszusci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...