Skocz do zawartości

wizyta u konsula


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wam we wtorkek ja i moja dziewczyna mamy rozmowe z konsulelm, oboje sie troche boimy nawt nie troche a bardzo :lol: WIem ze trzeba podejsc do tego swobonie ale stresik zawsze jakis bedzie. Mamy chyba wszystkie dokumenty znacz sie te najwazniejsze oboje mam indeksy, legitymacje studenckie, zaproszenia, zaswiadczenia o zarobkach naszych rodzicow, swoje umowy o prace, ds - 156 i dla mnie ds 157 takze jak komus sie cos przypomni co jeszcze warto zabrac albo czego nie wymienilem a jest wazne to piszcie prosze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesz sądze , ze to wystarczy.. mnie tylko zapytał ... czy mieszkam sama czy z rodzicami .. powiedziałam , ze z rodzicami i usłyszłam psiklo... a mojemu chłopakowi (obecnie mężowi) czy był gdzieś za granicą....i też usłyszał psiklo.. bo nie miał pieczątek w paszporcie...A ja mam tylko takie pytanko ten wniosek DV-157 dla mężczyzn wypełniałes ręcznie.?ja jade po wize w tym miesiącu.... powodzenia wam życzę... a gdzie jedziecie po wizę.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...