Skocz do zawartości

Pytanie O Przedluzenie Wizy J-2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Maz ma wize J-1, u mnie wielorazowa wiza J-2 do konca maja. Mąż posiada kontrakt na kolejny rok. Ja w maju musze poleciec do Polski na 2 tygodnie, poniewaz wiza sie konczy pod koniec maja chciala bym przed konciem waznosc wrocic do USA. Tylko zastanawiam sie czy moglabym starac sie o przedluzenie wizy na kolejny rok, czy musze poczekac az wiza wygasnie i dopiero w tedy ubiegac o kolejna? Czy takie opcje wogole sa mozliwe? Jeśli pojde do ambasady starac sie o przedluzenie z wazna wiza J-2, czy moga mi stara wize anulowac? Maz zostaje w USA, ze wzgledu na ogrom pracy, wiec lece sama do Polski, ale posiada wszystkie potrzebne formy, aby ten pobyt byl legalny. Takze i ja mam formy, ktore umozliwiaja mi byc z mezem na terenie USA legalnie.

Pozdrawiam

Nina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) o wize mozesz sie ubiegac w dowolnym momencie, w gre wchodzi uzyskanie nowej wizy a nie jej przedluzenie (wiza mam na mysli naklejke w paszporcie)

2) nie musisz czekac na wygasniecie wizy

3) jesli z jakis powodow nie dostaniesz wizy w tej samej kategorii, ktorej wize juz masz w paszporcie to logiczne jest, ze ta stara wiza powinna zostac anulowana

ale z drugiej strony dlaczego mieliby Ci tej nowej wizy nie dac?

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...