Skocz do zawartości

F1 po J1


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Za kilka dni konczy mi sie wiza J1, wiem , ze po tym mam 30 dni na oposzczenie USA. We wrzesniu chce wrocic do US i pojsc tu do szkoly.

Moje pytanie:

Czy istnieja jakies granicznia typu, ze o wizie F1 moge sie ubiegac nie wczesniej niz np. 30 dni od powrotu z USA z wizy J1?

Kolejne pytanie: chcac sie ubiegac o F1 w Polsce jakie dokumenty musze dostarczyc w ambasadzie, oprocz I-20 i paszportu?

Czy jesli sponsoruje mnie kuzynka mieszkajaca w US musze wypelniac jakies dodatkowe formularze oprocz przedstawienia wyciagu z jej konta?

Z gory dziekuje za pomoc

Weroni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Polsce bardzo trudno dostac wize F1, nawet jesli ma sie sponsora obywatela, konto itd, dlatego co niektorzy zamieniaja na przyklad, wize turystyczna na szkolna tam na miejscu, w Stanach, szanse sa na pewno wieksze. Ale wtedy nie masz tej samej wizy jaka bys dostala w Polsce ale kartke w paszporcie ze zmiana statusu. Jesli zapisujesz sie do jakiejs mniejszej szkoly czekasz okolo miesiaca na rozpatrzenie i zmiane, z kolei w collegach trwa to dluzej, nie chce sklamac ale obilo mi sie ze okolo 3 miesiecy.

Pozdr, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...