Skocz do zawartości

Wizyta w ambasadzie z Camp America


Rekomendowane odpowiedzi

Witka

Załozylem taki temacik aby opisac jak przebiegala moja wizyta w ambasadzie z organizacja "Camp America".

zaczelo sie od telefonu z biura w wawie w zeszly czwartek ze ma wizyte na poniedziałek (czyli dzisiaj). spotkanie bylo pod budką telefoniczną o 13.10 na skrzyżowaniu Piękna z Alejami Ujazdowskimi :D

O wyznaczonej godzinie pojawila sie sympatyczna kolezanka z kolega z biura i przenieslismy sie w kolejke dla oczekujacych (wejscie dla zorganizowanych grup umowionych na godzine). Aha, jeszcze przy budce sprawdzona zostala obecnosc i rozdane takie special naklejane numerki :D

15 min. stania i.....wchodzimy do środka

Po rewizji wszystkich metalowych pierdół i przejściu przez bramke troszke ponad godzinke trzeba było odstać :roll:

Poznałem nawet kolezanke z tego samego campu co moj 8)

Poźniej juz tylko rozdanie dokumentow i paszportów i oczekiwanie na rozmowy z konsulem (lub konsulką jak w moim przypadku :lol: )

2 min. rozmwy gdzie? do kogo? w jakim celu? czy bylem? ; czyli jednym slowem standard. Konsulka wziela papirusy i paszport i "Have a nice summer!"

Ogólny czas wizyty: ok. 2h

Paszporcik ma dojsc jeszcze w tym tygodniu z biura Camp America w Wawie. :lol:

No to tyle.

Mam nadzieje ze sie to komus przyda heh :lol: 8)

Pozdrowka i buziaczki dla znaomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • 10 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...