Skocz do zawartości

Orientation Meeting


Rekomendowane odpowiedzi

no wiec..bylam na orientation, bylo tez pare osób forum:)

bylo bardzo mi ło, choc 4,5 godziny..dawało we znaki..odcisnietymi czterema literami);)

jesli macie jakie konkretne pytania, zadawajcie..chętnie odpowiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej tissaya! Ja mam pytanko: czy to orientation meeting jest rzeczywiście obowiązkowe, czy można sobie odpuścić? I jeszcze jedno tylko już nie odnośnie orientation meeting. Jak to jest z biletem? Ja lecę na camp 16 czerwca i jak narazie tylko tyle wiem na temat mojego lotu. Nie wiem o której mam lecieć,jakimi liniami i czy bilet mam odebrac na lotnisku czy mi go przyślą.Jak to wyglądało w Twoim przypadku? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:)

no wiec wątpie,zeby to OM bylo obowiązkowe- w sumie nie dowiedziałam się niczego ,czego bym wczesniej nie wiedziała z Handsbook'a ;)

co do lotu- a skąd wiesz ze lecisz 16tego?

jesli nie znasz jeszcze szczegółów, na pewno w niedlugim czasie dostaniesz..a)maila z kodem dostępu do strony,na której mozesz sie zalgoowac,i poogladac wszystkie swoje detale-lotu,wizy, swoje dane, dane pracownika lub tez :lol: dostaniesz poczt a flight details, na ktorych bedzie wszystko wyszczególnione:)

a gdzie lecisz?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..żydowski camp..nieżle;) to jak lecisz do New Hampshire, to bedziesz niedaleko ode mnie:) (teoretycznie)a do jakiego miasta?

na OM mówili, że na żydowskich campach przesttrzegaja róznych zwyczajów..np. od piątku popołudnia przez całą sobotę nie używają żadnych elektrycznych urządzeń, i żeby np wlączyc światło-hehs, potrzebuja kogoś z obsługi,żeby im pomógł;) nieźle, co?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...